Wedstrijdrooster

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
13-Sep 14:40 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) – Het Y EG1 (Gemengd-E <11) De Slag
13-Sep 21:15 DWT 4 (Heren) – Het Y 5 (Heren) Boerhaavebad
18-Sep 20:30 Het Y 1 (Heren) – VZV 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
20-Sep 14:40 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) – Het Y CJ1 (Jongens-C <15) De Slag
20-Sep 17:45 Het Y 7 (Heren) – De Dolfijn 4 (Heren) Sportfondsenbad Oost
20-Sep 18:30 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) – ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Oost
20-Sep 18:30 Watervlo 2 (Dames) – Het Y 3 (Dames) Fletiomare
20-Sep 19:10 Het Y 4 (Dames) – ZV De Zaan 4 (Dames) Sportfondsenbad Oost
20-Sep 19:30 ZPC Woerden 1 (Dames) – Het Y 2 (Dames) Het Batensteinbad
20-Sep 19:45 Polar Bears 2 (Dames) – Het Y 1 (Dames) De Peppel
20-Sep 19:55 Het Y 5 (Heren) – De Waterwolf 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
20-Sep 20:30 Zwemvereniging Utrecht Zv Utrecht 2 (Heren) – Het Y 2 (Heren) De Kwakel
20-Sep 20:40 Het Y 4 (Heren) – DJK-ZAR 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
20-Sep 21:25 Het Y 6 (Heren) – HZC de Robben 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
27-Sep 14:00 AZVD EG1 (Gemengd-E <11) – Het Y EG1 (Gemengd-E <11) De Watering
27-Sep 16:50 De Zijl/LGB De Zijl Zwemsport 4 (Heren) – Het Y 2 (Heren) De Zijl
27-Sep 17:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) – De Ham CJ1 (Jongens-C <15) Sportfondsenbad Oost
27-Sep 18:15 Zwemvereniging Utrecht 3 (Dames) – Het Y 3 (Dames) De Kwakel
27-Sep 18:35 Het Y 4 (Heren) – De Dolfijn 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
27-Sep 19:00 LZ 1886 1 (Heren) – Het Y 1 (Heren) Vijf Meibad
27-Sep 19:15 AZ&PC-de Amer (SG) AZ&PC-de Amer (SG) 1 (Dames) – Het Y 2 (Dames) Sportfondsenbad Amersfoort
27-Sep 19:20 AZVD 1 (Dames) – Het Y 4 (Dames) De Watering
27-Sep 19:20 Het Y 7 (Heren) – De Aalscholver 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
27-Sep 20:05 Het Y 6 (Heren) – De Waterwolf 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
27-Sep 20:50 Het Y 5 (Heren) – ZV Haerlem 6 (Heren) Sportfondsenbad Oost
27-Sep 21:30 UZSC 3 (Heren) – Het Y 3 (Heren) De Krommerijn
28-Sep 18:00 Livo 1 (Dames) – Het Y 1 (Dames) t Walfort
4 okt 17:10 KZC DG2 (Gemengd-D <13) – Het Y DG1 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Beverwijk
4 okt 17:15 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) – Het Y CJ1 (Jongens-C <15) De Krommerijn
4 okt 17:45 Het Y 2 (Dames) – Aquarijn 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
4 okt 18:00 De Meerkoeten 2 (Heren) – Het Y 7 (Heren) Het Meerbad
4 okt 18:30 Het Y 3 (Dames) – De Amstel 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
4 okt 19:15 Het Y 3 (Heren) – Waterpolo Den Haag (SG) 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
4 okt 19:30 Aquarijn 2 (Heren) – Het Y 4 (Heren) Sportcomplex Merwestein
4 okt 19:40 De Reuring De Reuring/Aquawaard (Dames) – Het Y 4 (Dames) Duikerdel
4 okt 20:15 Het Y 2 (Heren) – Katwijk 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
4 okt 21:15 Het Y 1 (Heren) – Katwijk 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
5 okt 17:45 UZSC 6 (Heren) – Het Y 6 (Heren) De Krommerijn
11 okt 15:00 Oceanus CJ1 (Jongens-C <15) – Het Y CJ1 (Jongens-C <15) De Waterlelie
11 okt 16:25 AZ&PC-de Amer (SG) 3 (Dames) – Het Y 3 (Dames) Sportfondsenbad Amersfoort
11 okt 17:45 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) – KZC EG1 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Oost
11 okt 18:25 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) – ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Oost
11 okt 18:25 WIDEX GZC DONK 5 (Heren) – Het Y 3 (Heren) Groenhovenbad
11 okt 18:30 VZC E&P 1 (Heren) – Het Y 1 (Heren) De Vallei
11 okt 19:05 H.B.W. (SG) 1 (Dames) – Het Y 1 (Dames) De Lieberg
11 okt 19:05 Het Y 4 (Dames) – De Dolfijn 2 (Dames) Sportfondsenbad Oost
11 okt 19:30 ZPC Woerden 1 (Heren) – Het Y 4 (Heren) Het Batensteinbad
11 okt 19:50 Het Y 2 (Dames) – ZV De Zaan 2 (Dames) Sportfondsenbad Oost
11 okt 20:25 De Warande 2 (Heren) – Het Y 2 (Heren) Arkendonk
11 okt 20:40 Het Y 6 (Heren) – De Fuut 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
11 okt 21:25 Het Y 7 (Heren) – De Snippen 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
25 okt 16:30 UZSC 5 (Dames) – Het Y 3 (Dames) De Krommerijn
25 okt 17:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) – De Ham DG2 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Oost
25 okt 18:25 Het Y 7 (Heren) – UZSC 7 (Heren) Sportfondsenbad Oost
25 okt 19:00 ZPCH 2 (Dames) – Het Y 4 (Dames) Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 okt 19:10 Het Y 4 (Heren) – UZSC 5 (Heren) Sportfondsenbad Oost
25 okt 19:55 Het Y 5 (Heren) – AZ&PC De Futen 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
25 okt 20:20 De Snippen 1 (Dames) – Het Y 2 (Dames) De Meerkamp
25 okt 20:40 Het Y 6 (Heren) – De Snippen 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
01-Nov 15:15 De Waterwolf 2 (Heren) – Het Y 5 (Heren) Sportplaza De Estafette
01-Nov 17:10 ZV De Zaan 4 (Dames) – Het Y 4 (Dames) De Slag
01-Nov 17:45 Het Y 2 (Heren) – SVH 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
01-Nov 18:30 HZC de Robben 3 (Heren) – Het Y 6 (Heren) De Lieberg
01-Nov 18:40 Het Y 3 (Heren) – Z&PC De Gouwe 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
01-Nov 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) – Het Y DG1 (Gemengd-D <13) De Planeet
01-Nov 19:35 Het Y 1 (Dames) – Z&PC De Gouwe 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
01-Nov 20:30 DJK-ZAR 2 (Heren) – Het Y 4 (Heren) Mecator Plaza
01-Nov 20:40 Het Y 1 (Heren) – BZC Brandenburg 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
01-Nov 21:45 De Dolfijn 4 (Heren) – Het Y 7 (Heren) Sloterparkbad
02-Nov 14:00 Het Y 3 (Dames) – Watervlo 2 (Dames) Sportfondsenbad Oost
02-Nov 14:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) – HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) Sportfondsenbad Oost
02-Nov 15:35 Het Y 2 (Dames) – ZPC Woerden 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
08-Nov 15:50 AZ&PC-de Amer (SG) 2 (Dames) – Het Y 3 (Dames) Sportfondsenbad Amersfoort
08-Nov 17:30 AZ&PC-de Amer (SG) 7 (Heren) – Het Y 4 (Heren) Sportfondsenbad Amersfoort
08-Nov 17:30 BZC Brandenburg CJ1 (Jongens-C <15) – Het Y CJ1 (Jongens-C <15) Brandenburg
08-Nov 17:45 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) – ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Oost
08-Nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Zv Utrecht 2 (Heren) – Het Y 3 (Heren) De Kwakel
08-Nov 18:25 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) – ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Oost
08-Nov 19:05 Het Y 4 (Dames) – DAW 2 (Dames) Sportfondsenbad Oost
08-Nov 19:45 De Veene 1 (Dames) – Het Y 1 (Dames) Het Sportpark
08-Nov 19:50 Het Y 5 (Heren) – UZSC 6 (Heren) Sportfondsenbad Oost
08-Nov 20:20 De Otters Het Gooi 3 (Heren) – Het Y 7 (Heren) Sportfondsenbad Bussum NV
08-Nov 20:35 Het Y 2 (Dames) – DAW 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
08-Nov 21:25 Het Y 2 (Heren) – WZK Zwemmen WZK 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
09-Nov 18:30 DZT’62 1 (Heren) – Het Y 1 (Heren) Zwembad De Wiemel
09-Nov 19:00 De Amstel 1 (Heren) – Het Y 6 (Heren) Het Veenweidebad
15-Nov 17:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) – ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) Sportfondsenbad Oost
15-Nov 17:50 VZV DG1 (Gemengd-D <13) – Het Y DG1 (Gemengd-D <13) De Heerenduinen
15-Nov 17:50 Watervlo 1 (Dames) – Het Y 2 (Dames) Fletiomare
15-Nov 18:35 Het Y 7 (Heren) – UZSC 8 (Heren) Sportfondsenbad Oost
15-Nov 18:45 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) – Het Y EG1 (Gemengd-E <11) De Planeet
15-Nov 19:20 Het Y 3 (Dames) – Watervlo 3 (Dames) Sportfondsenbad Oost
15-Nov 20:05 Het Y 1 (Dames) – MNC Dordrecht 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
15-Nov 21:10 Het Y 1 (Heren) – PSV PSV Waterpolo 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
15-Nov 21:10 De Fuut 3 (Heren) – Het Y 5 (Heren) MFA Safari
15-Nov 21:15 Zwemvereniging Hoorn 1 (Dames) – Het Y 4 (Dames) De Waterhoorn
16-Nov 14:00 Het Y 6 (Heren) – ZV Haerlem 7 (Heren) Sportfondsenbad Oost
16-Nov 14:45 Het Y 4 (Heren) – De Otters Het Gooi 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
16-Nov 15:30 Het Y 3 (Heren) – VZC E&P 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
21-Nov 21:15 De Dolfijn 2 (Heren) – Het Y 3 (Heren) Sloterparkbad
22-Nov 15:00 Oceanus 2 (Dames) – Het Y 3 (Dames) De Waterlelie
22-Nov 15:45 VZC E&P CJ1 (Jongens-C <15) – Het Y CJ1 (Jongens-C <15) De Vallei
22-Nov 17:45 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) – De Ham EG1 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Oost
22-Nov 18:25 Het Y 4 (Dames) – DWT 2 (Dames) Sportfondsenbad Oost
22-Nov 19:10 Het Y 2 (Dames) – DWT 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
22-Nov 20:00 Het Y 1 (Dames) – ZV De Zaan 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
22-Nov 20:30 BZ&PC 1 (Heren) – Het Y 1 (Heren) De Kuil
22-Nov 20:40 AZ&PC-de Amer (SG) 6 (Heren) – Het Y 4 (Heren) Sportfondsenbad Amersfoort
22-Nov 21:05 Het Y 2 (Heren) – MNC Dordrecht 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
23-Nov 14:00 Het Y 5 (Heren) – Het Y 6 (Heren) Sportfondsenbad Oost
23-Nov 14:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) – KZC DG1 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Oost
23-Nov 15:25 Het Y 7 (Heren) – Zwemvereniging Utrecht 5 (Heren) Sportfondsenbad Oost
29-Nov 15:50 De Ham 3 (Dames) – Het Y 2 (Dames) De Watering
29-Nov 17:15 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) – Het Y EG1 (Gemengd-E <11) De Waardergolf
29-Nov 17:45 Het Y 4 (Heren) – Het Zinkstuk 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
29-Nov 18:30 Het Y 6 (Heren) – AZ&PC De Futen 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
29-Nov 18:35 WZ&PC Purmerend 1 (Dames) – Het Y 4 (Dames) Spurd-Leeghwaterbad
29-Nov 19:15 Het Y 3 (Dames) – Zwemclub Zeist 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
29-Nov 19:25 ZV Noordkop DG1 (Gemengd-D <13) – Het Y DG1 (Gemengd-D <13) Het Heersdiep
29-Nov 19:30 PSV PSV Waterpolo1 (Dames) – Het Y 1 (Dames) De Tongelreep
29-Nov 20:00 Het Y 1 (Heren) – Aqua-Novio’94 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
29-Nov 21:15 Het Y 3 (Heren) – SVH 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
30-Nov 13:30 JAWS Amsterdam 3 (Heren) – Het Y 7 (Heren) Sportfondsenbad Oost
30-Nov 18:00 De Amstel 1 (Heren) – Het Y 5 (Heren) Het Veenweidebad
30-Nov 19:45 PSV PSV Waterpolo 3 (Heren) – Het Y 2 (Heren) De Tongelreep
06-Dec 18:15 ZV Haerlem 6 (Heren) – Het Y 5 (Heren) De Planeet
13-Dec 17:30 BZ&PC 3 (Heren) – Het Y 3 (Heren) De Kuil
13-Dec 17:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) – West-Friesland (SG) West-Friesland (SG)* (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Oost
13-Dec 18:25 Het Y 3 (Dames) – De Fuut 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
13-Dec 19:00 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) – Het Y CJ1 (Jongens-C <15) Sportcomplex Koning Willem Alexander
13-Dec 19:10 Het Y 2 (Heren) – DZT’62 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
13-Dec 20:00 De Aalscholver 2 (Heren) – Het Y 4 (Heren) Sportcompl. Almere-Haven
13-Dec 20:10 Het Y 1 (Dames) – ZV Haerlem 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
13-Dec 21:25 Het Y 1 (Heren) – ZV De Zaan 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
14-Dec 13:30 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) – ZV Noordkop EG2 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Oost
14-Dec 14:10 Het Y 7 (Heren) – VZC E&P 6 (Heren) Sportfondsenbad Oost
14-Dec 14:55 Het Y 4 (Dames) – KZC 2 (Dames) Sportfondsenbad Oost
14-Dec 15:40 Het Y 5 (Heren) – ZV Haerlem 7 (Heren) Sportfondsenbad Oost
14-Dec 16:25 Het Y 2 (Dames) – ZV Haerlem 2 (Dames) Sportfondsenbad Oost
20-Dec 20:45 ZV Haerlem 6 (Heren) – Het Y 6 (Heren) De Planeet
10-Jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht 5 (Heren) – Het Y 7 (Heren) De Kwakel
17-Jan 15:45 UZSC 6 (Dames) – Het Y 3 (Dames) De Krommerijn
17-Jan 17:15 Oceanus 1 (Dames) – Het Y 2 (Dames) De Waterlelie
17-Jan 17:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) – De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Oost
17-Jan 18:10 ZV Noordkop EG1 (Gemengd-E <11) – Het Y EG1 (Gemengd-E <11) Het Heersdiep
17-Jan 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) 1 (Dames) – Het Y 1 (Dames) Hofbad
17-Jan 18:25 Het Y 7 (Heren) – DJK-ZAR 5 (Heren) Sportfondsenbad Oost
17-Jan 18:35 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) – Het Y CJ1 (Jongens-C <15) De Watering
17-Jan 19:10 Het Y 5 (Heren) – HZC de Robben 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
17-Jan 19:35 ZV Noordkop 2 (Dames) – Het Y 4 (Dames) Het Heersdiep
17-Jan 19:55 Het Y 6 (Heren) – DWT 4 (Heren) Sportfondsenbad Oost
17-Jan 20:00 VZV Njord 2 (Heren) – Het Y 2 (Heren) Zwembad Den Ekkerman
17-Jan 20:40 Het Y 4 (Heren) – De Meerkoeten 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
17-Jan 21:25 ZV Haerlem 1 (Heren) – Het Y 1 (Heren) De Planeet
17-Jan 21:25 Het Y 3 (Heren) – De Ham 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
24-Jan 17:00 UZSC 7 (Heren) – Het Y 7 (Heren) De Krommerijn
24-Jan 17:45 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) – West-Friesland (SG) EG1 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Oost
24-Jan 18:25 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) – UZSC CJ1 (Jongens-C <15) Sportfondsenbad Oost
24-Jan 19:15 Het Y 4 (Dames) – ZPCH 2 (Dames) Sportfondsenbad Oost
24-Jan 19:30 UZSC 5 (Heren) – Het Y 4 (Heren) De Krommerijn
24-Jan 20:00 Het Y 3 (Dames) – UZSC 5 (Dames) Sportfondsenbad Oost
24-Jan 20:15 De Snippen 2 (Heren) – Het Y 6 (Heren) De Meerkamp
24-Jan 20:25 ZVVS 3 (Heren) – Het Y 3 (Heren) De Kulk
24-Jan 20:45 Het Y 2 (Dames) – De Snippen 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
25-Jan 13:45 Het Y 2 (Heren) – WIDEX GZC DONK 4 (Heren) Sportfondsenbad Oost
25-Jan 14:40 Het Y 1 (Dames) – ENC Arnhem (SG) 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
25-Jan 15:45 Het Y 1 (Heren) – SVH 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
25-Jan 18:25 AZ&PC De Futen 3 (Heren) – Het Y 5 (Heren) De Meerkamp
31-Jan 16:00 De Waterwolf 2 (Heren) – Het Y 6 (Heren) Sportplaza De Estafette
31-Jan 17:40 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) – AZVD EG1 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Oost
31-Jan 17:45 De Aalscholver 3 (Heren) – Het Y 7 (Heren) Sportcompl. Almere-Haven
31-Jan 18:20 Het Y 3 (Heren) – UZSC 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
31-Jan 19:15 Het Y 2 (Heren) – De Zijl/LGB De Zijl Zwemsport 4 (Heren) Sportfondsenbad Oost
31-Jan 20:10 Het Y 1 (Dames) – Livo 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
31-Jan 20:45 De Dolfijn 3 (Heren) – Het Y 4 (Heren) Sloterparkbad
31-Jan 21:15 Het Y 1 (Heren) – LZ 1886 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
01-Feb 14:00 Het Y 4 (Dames) – AZVD 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
01-Feb 14:45 Het Y 3 (Dames) – Zwemvereniging Utrecht 3 (Dames) Sportfondsenbad Oost
01-Feb 15:30 Het Y 2 (Dames) – AZ&PC-de Amer (SG) AZ&PC-de Amer (SG) 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
01-Feb 16:15 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) – Oceanus CJ1 (Jongens-C <15) Sportfondsenbad Oost
07-Feb 17:45 Het Y 4 (Dames) – De Reuring De Reuring/Aquawaard (Dames) Sportfondsenbad Oost
07-Feb 18:30 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) – KZC DG2 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Oost
07-Feb 19:00 Katwijk 2 (Heren) – Het Y 2 (Heren) Aquamar
07-Feb 19:10 Het Y 7 (Heren) – De Meerkoeten 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
07-Feb 19:55 Het Y 5 (Heren) – DWT 4 (Heren) Sportfondsenbad Oost
07-Feb 20:00 Katwijk 1 (Heren) – Het Y 1 (Heren) Aquamar
07-Feb 20:30 Aquarijn 1 (Dames) – Het Y 2 (Dames) Sportcomplex Merwestein
07-Feb 20:40 Het Y 6 (Heren) – UZSC 6 (Heren) Sportfondsenbad Oost
07-Feb 20:45 Waterpolo Den Haag (SG) 2 (Heren) – Het Y 3 (Heren) Hofbad
07-Feb 21:25 Het Y 4 (Heren) – Aquarijn 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
08-Feb 16:45 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) – Het Y CJ1 (Jongens-C <15) De Lieberg
08-Feb 17:15 De Amstel 1 (Dames) – Het Y 3 (Dames) Het Veenweidebad
14-Feb 15:00 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) – Het Y DG1 (Gemengd-D <13) De Slag
14-Feb 17:45 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) – ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Oost
14-Feb 18:25 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) – BZC Brandenburg CJ1 (Jongens-C <15) Sportfondsenbad Oost
14-Feb 18:55 De Fuut 3 (Heren) – Het Y 6 (Heren) MFA Safari
14-Feb 18:55 ZV De Zaan 2 (Dames) – Het Y 2 (Dames) De Slag
14-Feb 19:00 De Dolfijn 2 (Dames) – Het Y 4 (Dames) Sloterparkbad
14-Feb 19:15 Het Y 3 (Dames) – AZ&PC-de Amer (SG) 3 (Dames) Sportfondsenbad Oost
14-Feb 20:00 Het Y 4 (Heren) – ZPC Woerden 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
14-Feb 21:00 De Snippen 2 (Heren) – Het Y 5 (Heren) De Meerkamp
15-Feb 19:55 De Snippen 3 (Heren) – Het Y 7 (Heren) De Meerkamp
21-Feb 17:45 Het Y 2 (Heren) – De Warande 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
21-Feb 18:00 KZC EG1 (Gemengd-E <11) – Het Y EG1 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Beverwijk
21-Feb 18:40 Het Y 3 (Heren) – WIDEX GZC DONK 5 (Heren) Sportfondsenbad Oost
21-Feb 19:35 Het Y 1 (Dames) – H.B.W. (SG) 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
21-Feb 20:40 Het Y 1 (Heren) – VZC E&P 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
28-Feb 16:15 Z&PC De Gouwe 2 (Heren) – Het Y 3 (Heren) De Sniep
28-Feb 16:30 SVH 3 (Heren) – Het Y 2 (Heren) Sportcomplex de Wilgenring
28-Feb 17:15 Z&PC De Gouwe 1 (Dames) – Het Y 1 (Dames) De Sniep
28-Feb 19:30 BZC Brandenburg 1 (Heren) – Het Y 1 (Heren) Brandenburg
7 maa 17:15 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) – Het Y DG1 (Gemengd-D <13) Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 maa 17:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) – VZC E&P CJ1 (Jongens-C <15) Sportfondsenbad Oost
7 maa 17:50 DAW 2 (Dames) – Het Y 4 (Dames) Sportcomplex Hoornsevaart
7 maa 18:30 Het Y 3 (Dames) – AZ&PC-de Amer (SG) 2 (Dames) Sportfondsenbad Oost
7 maa 18:40 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) – Het Y EG1 (Gemengd-E <11) De Planeet
7 maa 19:15 Het Y 3 (Heren) – Zwemvereniging Utrecht Zv Utrecht 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
7 maa 20:00 DAW 1 (Dames) – Het Y 2 (Dames) Sportcomplex Hoornsevaart
7 maa 20:00 WZK Zwemmen WZK 2 (Heren) – Het Y 2 (Heren) Sterrenbad
7 maa 20:10 Het Y 1 (Dames) – De Veene 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
7 maa 21:15 Het Y 1 (Heren) – DZT’62 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
8 maa 14:00 Het Y 6 (Heren) – De Amstel 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
8 maa 14:45 Het Y 7 (Heren) – De Otters Het Gooi 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
8 maa 15:30 Het Y 4 (Heren) – AZ&PC-de Amer (SG) 7 (Heren) Sportfondsenbad Oost
8 maa 17:20 UZSC 6 (Heren) – Het Y 5 (Heren) De Krommerijn
14 maa 14:10 AZ&PC-de Amer (SG) CJ1 (Jongens-C <15) – Het Y CJ1 (Jongens-C <15) Sportfondsenbad Amersfoort
14 maa 16:55 Watervlo 3 (Dames) – Het Y 3 (Dames) Fletiomare
14 maa 17:30 PSV PSV Waterpolo 1 (Heren) – Het Y 1 (Heren) De Tongelreep
14 maa 17:45 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) – ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Oost
14 maa 18:00 VZC E&P 3 (Heren) – Het Y 3 (Heren) De Vallei
14 maa 18:25 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) – VZV DG1 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Oost
14 maa 18:45 MNC Dordrecht 1 (Dames) – Het Y 1 (Dames) Sportboulevard
14 maa 19:05 Het Y 4 (Dames) – Zwemvereniging Hoorn 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
14 maa 19:35 De Otters Het Gooi 2 (Heren) – Het Y 4 (Heren) Sportfondsenbad Bussum NV
14 maa 19:50 Het Y 2 (Dames) – Watervlo 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
14 maa 20:00 ZV Haerlem 7 (Heren) – Het Y 6 (Heren) De Planeet
14 maa 20:40 Het Y 5 (Heren) – De Fuut 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
15 maa 17:30 UZSC 8 (Heren) – Het Y 7 (Heren) De Krommerijn
20 maa 21:15 Het Y 6 (Heren) – Het Y 5 (Heren) Sportfondsenbad Oost
21 maa 15:35 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) – Het Y EG1 (Gemengd-E <11) De Watering
21 maa 17:00 ZV De Zaan 1 (Dames) – Het Y 1 (Dames) De Slag
21 maa 17:20 KZC DG1 (Gemengd-D <13) – Het Y DG1 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 17:45 Het Y 4 (Heren) – AZ&PC-de Amer (SG) 6 (Heren) Sportfondsenbad Oost
21 maa 18:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) – ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) Sportfondsenbad Oost
21 maa 18:45 DWT 2 (Dames) – Het Y 4 (Dames) Boerhaavebad
21 maa 19:20 Het Y 3 (Dames) – Oceanus 2 (Dames) Sportfondsenbad Oost
21 maa 19:30 DWT 1 (Dames) – Het Y 2 (Dames) Boerhaavebad
21 maa 20:05 Het Y 1 (Heren) – BZ&PC 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
21 maa 21:20 Het Y 3 (Heren) – De Dolfijn 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
21 maa 21:30 MNC Dordrecht 3 (Heren) – Het Y 2 (Heren) Sportboulevard
28 maa 17:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) – AZ&PC-de Amer (SG) CJ1 (Jongens-C <15) Sportfondsenbad Oost
28 maa 18:30 SVH 2 (Heren) – Het Y 3 (Heren) Sportcomplex de Wilgenring
28 maa 18:35 Het Y 2 (Dames) – De Ham 3 (Dames) Sportfondsenbad Oost
28 maa 19:25 Het Y 7 (Heren) – JAWS Amsterdam 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
28 maa 20:10 Het Y 1 (Dames) – PSV PSV Waterpolo1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
28 maa 20:15 Aqua-Novio’94 1 (Heren) – Het Y 1 (Heren) Sportf.bad Nijmegen-West
28 maa 21:15 Het Y 2 (Heren) – PSV PSV Waterpolo 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
29 maa 14:00 Het Y 5 (Heren) – De Amstel 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
29 maa 14:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) – ZV Noordkop DG1 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Oost
29 maa 15:25 Het Y 4 (Dames) – WZ&PC Purmerend 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
29 maa 16:10 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) – AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Oost
29 maa 19:15 AZ&PC De Futen 3 (Heren) – Het Y 6 (Heren) De Meerkamp
29 maa 20:45 Het Zinkstuk 1 (Heren) – Het Y 4 (Heren) De Krommerijn
11-Apr 14:15 West-Friesland (SG) West-Friesland (SG)* (Gemengd-D <13) – Het Y DG1 (Gemengd-D <13) De Waterhoorn
11-Apr 17:25 KZC 2 (Dames) – Het Y 4 (Dames) Sportfondsenbad Beverwijk
11-Apr 17:45 Het Y 6 (Heren) – ZV Haerlem 6 (Heren) Sportfondsenbad Oost
11-Apr 18:30 Het Y 4 (Heren) – De Aalscholver 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
11-Apr 18:45 ZV Noordkop EG2 (Gemengd-E <11) – Het Y EG1 (Gemengd-E <11) Het Heersdiep
11-Apr 18:55 De Fuut 1 (Dames) – Het Y 3 (Dames) MFA Safari
11-Apr 19:05 ZV Haerlem 1 (Dames) – Het Y 1 (Dames) De Planeet
11-Apr 19:15 Het Y 3 (Heren) – BZ&PC 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
11-Apr 19:15 DZT’62 2 (Heren) – Het Y 2 (Heren) Zwembad De Wiemel
11-Apr 19:35 ZV De Zaan 1 (Heren) – Het Y 1 (Heren) De Slag
11-Apr 20:00 ZV Haerlem 2 (Dames) – Het Y 2 (Dames) De Planeet
11-Apr 20:00 VZC E&P 6 (Heren) – Het Y 7 (Heren) De Vallei
11-Apr 21:45 ZV Haerlem 7 (Heren) – Het Y 5 (Heren) De Planeet
18-Apr 14:45 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) – Het Y DG1 (Gemengd-D <13) Sloterparkbad
18-Apr 17:30 HZC de Robben 3 (Heren) – Het Y 5 (Heren) De Lieberg
18-Apr 17:45 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) – ZV Noordkop EG1 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Oost
18-Apr 18:25 DJK-ZAR 5 (Heren) – Het Y 7 (Heren) Mecator Plaza
18-Apr 18:25 Het Y 3 (Dames) – UZSC 6 (Dames) Sportfondsenbad Oost
18-Apr 19:10 Het Y 2 (Heren) – VZV Njord 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
18-Apr 19:15 De Ham 3 (Heren) – Het Y 3 (Heren) De Watering
18-Apr 19:30 De Meerkoeten 1 (Heren) – Het Y 4 (Heren) Het Meerbad
18-Apr 20:05 Het Y 1 (Dames) – Waterpolo Den Haag (SG) 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
18-Apr 20:55 DWT 4 (Heren) – Het Y 6 (Heren) Boerhaavebad
18-Apr 21:10 Het Y 1 (Heren) – ZV Haerlem 1 (Heren) Sportfondsenbad Oost
25-Apr 15:10 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) – Het Y DG1 (Gemengd-D <13) De Watering
25-Apr 17:35 SVH 1 (Heren) – Het Y 1 (Heren) Sportcomplex de Wilgenring
25-Apr 17:45 Het Y 4 (Dames) – ZV Noordkop 2 (Dames) Sportfondsenbad Oost
25-Apr 18:30 Het Y 5 (Heren) – De Snippen 2 (Heren) Sportfondsenbad Oost
25-Apr 19:00 Zwemclub Zeist 1 (Dames) – Het Y 3 (Dames) Dijnselburg
25-Apr 19:00 ENC Arnhem (SG) 1 (Dames) – Het Y 1 (Dames) Valkenhuizen
25-Apr 19:15 Het Y 2 (Dames) – Oceanus 1 (Dames) Sportfondsenbad Oost
25-Apr 19:15 West-Friesland (SG) EG1 (Gemengd-E <11) – Het Y EG1 (Gemengd-E <11) De Kloet
25-Apr 20:05 Het Y 3 (Heren) – ZVVS 3 (Heren) Sportfondsenbad Oost
25-Apr 20:05 WIDEX GZC DONK 4 (Heren) – Het Y 2 (Heren) Groenhovenbad