Jurytafelrooster

Week 44 Maandag 28 oktober 2013 t/m zondag 3 november 2013
             
      Bad Openen: Sjoerd v B Anton E  
      Spelleiders: Sjoerd v B Jort W  
      Toezichthouder: Job (begin) Maurits (eind)  
02-11-2013 17:30 Pupillen < 11 Aquawaard, e1 Ewout M Karim W  
02-11-2013 18:05 Pupillen < 13 HZC de Robben, d1 Ineke B Jacintha K  
02-11-2013 18:45 Heren 3 BZ&PC, 3 Mariska C Jacq S Jerry G
02-11-2013 19:40 Dames 1 BZ&PC, 1 Mariska C Jacq S Mikhail K
02-11-2013 20:35 Heren 2 De Zijl Zwemsport, 3 Anne G Anouk R Esther t L
02-11-2013 21:40 Heren 1 ZVVS, 1 Bas T Hugo B Sandr V
      Bad Sluiten: Pavlos P Zoltan K  
             
Week 45 Maandag 4 november 2013 t/m zondag 10 november 2013
             
      Bad Openen: Arjan M Kees L  
      Spelleiders:      
      Toezichthouder: vacant (begin) Nelleke (eind)  
09-11-2013 17:30 Heren 7 De Snippen, 3 Ferdau B Karin G Simone K
09-11-2013 18:15 Aspiranten < 15 KZC, c1 Cay K Eric A Jelk K
09-11-2013 19:00 Dames 3 JAWS, 2 Cay K Eric A Geert-J R
09-11-2013 19:45 Heren 4 AZ&PC, 4 Ana Lara d S Simone K Myrthe t L
09-11-2013 20:30 Dames 2 De Snippen, 1 Ana Lara d S Simone K Myrthe t L
      Bad Sluiten: Marieke N Corrie v V  
             
Week 46 Maandag 11 november 2013 t/m zondag 17 november 2013
             
      Bad Openen: Mieke W Annemieke B  
      Spelleiders:      
      Toezichthouder: Kirsten (begin) Eva (eind)  
16-11-2013 17:30 Pupillen < 13 Oceanus, d1 Chris R Daniel T  
16-11-2013 18:10 Dames 4 De Ham, 4 Chris R Daniel T Dennis L
16-11-2013 18:55 Heren 5 UZSC, 6 Jos v H Tycho A Job R
16-11-2013 19:40 Heren 6 UZSC, 8 Jos v H Tycho A Job R
16-11-2013 20:25 Dames 1 VZV, 1 Marty P Daan S Dennis L
16-11-2013 21:20 Heren 3 De Warande, 3 Nynke W Inge K Yvette K
      Bad Sluiten: Cyril W   Johan W
             
Week 47 Maandag 18 november 2013 t/m zondag 24 november 2013
             
      Bad Openen: Hannah R Maaike t L  
      Spelleiders:      
      Toezichthouder: Sergei (begin) Kasper de B (eind)  
23-11-2013 17:30 Dames 3 ZV Utrecht, 4 Bart vd B Rudy G Ivo M
23-11-2013 18:15 Aspiranten < 15 SG West-Friesland, c1 Loes vd B Zinke L Anke M
23-11-2013 19:00 Heren 4 De Aalscholver, 2 Loes vd B Zinke L Anke M
23-11-2013 19:45 Dames 2 UZSC, 3 Thom P Benno B Roel v B
23-11-2013 20:35 Heren 1 Livo, 1 Anouk T Ineke N Nienke K
23-11-2013 21:40 Heren 2 HZC de Robben, 2 Anouk T Ineke N Nienke K
      Bad Sluiten: Wout t H Kasper T  
             
Week 48 Maandag 25 november 2013 t/m zondag 1 december 2013
             
      Bad Openen: Andrea J Signe H  
      Spelleiders: Helena H Mieke W  
      Toezichthouder: Sanne M (begin) Rick A (eind)  
30-11-2013 17:30 Pupillen < 11 De Ham, e2 Sanne M Ilja S  
30-11-2013 18:05 Pupillen < 13 De Otters het Gooi, d1 Oscar l G Didier C  
30-11-2013 18:45 Dames 4 Noordkop, 2 Ivo M Rudy G Bart vd B
30-11-2013 19:30 Heren 5 Woerden, 3 Bregt B Ingelise K Ines H
30-11-2013 20:15 Heren 4 ZV Utrecht, 3 Barend v B Max B Maurice S A
30-11-2013 21:00 Heren 6 DJK-ZAR, 5 Benno B Roel v B Thom P
      Bad Sluiten: Daniel T Chris R  
             
Week 49 Maandag 2 december 2013 t/m zondag 8 december 2013
             
      Bad Openen: Hannah R Nouschka K  
      Spelleiders:      
      Toezichthouder: Sergei (begin) Job (eind)  
07-12-2013 17:30 Dames 3 Watervlo, 3 Bart vd B Benno B Ivo M
07-12-2013 18:15 Heren 7 Triton, 3 Carla t K Maud E Nouschka K
07-12-2013 19:00 Heren 4 Triton, 2 Eric S Stefan t B Nouschka K
07-12-2013 19:45 Dames 2 Watervlo, 1 Roel v B Rudy G Thom P
07-12-2013 20:35 Dames 1 WIDEX GZC DONK, 3 Anouk T Roelie M Ineke N
07-12-2013 21:25 Heren 3 Oceanus, 2 Eva M Nynke W Inge K
      Bad Sluiten: Ynske R Jose V  
             
Week 50 Maandag 9 december 2013 t/m zondag 15 december 2013
             
      Bad Openen: Johan W Rick A  
      Spelleiders bij P11: Lars v H Marty P  
      Toezichthouder: Rick A (begin) Leon N (eind)  
14-12-2013 17:30 Pupillen < 11 De Ham, e3 Daniel T Daan S  
14-12-2013 18:05 Aspiranten < 15 ZV de Zaan, c2 Mieke W Ines H Andrea J
14-12-2013 18:50 Heren 6 JAWS, 3 Auke B Leon N Niels S
14-12-2013 19:35 Dames 4 ZV de Zaan, 5 Auke B Jerry G Wibout v W
14-12-2013 20:20 Heren 1 SVH, 1 Ilja S Ilse P Ingelise K
14-12-2013 21:30 Heren 2 ENC Arnhem, 2 Ilja S Ilse P Ingelise K
      Bad Sluiten: Matthijs M Sander v B